SKU: B09N7BCRT1
Dostępność: W magazynie
209,62zł 243,44zł

Dostępne opcje

Dopasowane dżinsy nowe grube aksamitne spodnie ciepłe dżinsy na co dzień polarowe spodnie męskie plus size zimowe dżinsy męskie czarne wąskie dopasowanie stretch - B09N7BCRT1

  • Opis produktu: płeć: mężczyźni. Materiał: denim. Typ talii: Średni. Typ wzoru: jednolity. Dekoracja: haft.

  • Wartość 1: dżinsy, które zostały noszone przez pokolenia ludzi, mogą lepiej pokazać jej klasę i ponadczasowość. Każda z nich zapewnia znakomity proces cięcia uda, naturalną prostotę, porządną i stylową. Jest tylko para spodni, inne zdjęcia nie są dołączone.

  • Wartość 2: Przyjazne przypomnienie: Proszę prać w niskiej temperaturze, nie mieszać innych ubrań z różnymi kolorami, zaleca się pranie w tym samym kolorze. Ze względu na różne metody pomiaru może wystąpić błąd 1-3 cm. Ze względu na różnicę między monitorami komputerów i oświetleniem, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywistego koloru produktu, dziękujemy za wyrozumiałość. Przed zakupem zapoznaj się z naszą tabelą rozmiarów.

  • Wartość 3: Przypomnienie: Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z naszą tabelą rozmiarów. Dziękujemy za współpracę. Ze względu na różnicę monitorów komputerowych i oświetlenia, kolor obrazu nie będzie odróżniony od różnicy kolorów, i nie będzie w stanie faktycznie pokazać produktu. Dziękujemy za wyrozumiałość.

  • Wartość 4: modne i luksusowe elementy sprawiają, że olśniewasz przy każdej okazji, takiej jak imprezy, kluby nocne, randki, szkoła, kolejki itp. Używamy miękkich, wygodnych i trwałych materiałów, aby stworzyć dla Ciebie wygodne dżinsy.