SKU: B09W352YS2
Dostępność: W magazynie
142,67zł 185,99zł

Dostępne opcje

eiuEQIU Męskie spodenki sportowe szybkoschnące spodenki treningowe krótkie spodenki sportowe lekkie do biegania męskie bermudy spodnie dresowe - B09W352YS2

  • Niezależnie od tego, czy w mieście, na urlopie lub podczas aktywności na świeżym powietrzu – bez zbędnych dodatków, ale z dużą ilością miejsca do przechowywania te szorty są obowiązkowym elementem każdej szafy.

  • Jakość: Szorty męskie posiadają przyjemną jakość materiału. Poliester z lekkim, stabilnym materiałem stretch zapewnia maksymalną swobodę ruchów i wytrzymałość.

  • Bogate drogi użytkowe – można je nosić w szkole, na uczelni, w biurze, fabryce, na urlopie na plaży, na kempingu, podczas joggingu, jogi itd.

  • Krój i krój: Modne męskie spodnie sportowe krótkie z zamkiem błyskawicznym mają normalne dopasowanie. Męskie spodnie sportowe mają boczne kieszenie z zamkiem błyskawicznym i elastyczny ściągacz ze sznurkiem wewnątrz.

  • Męskie krótkie spodenki cargo do noszenia na co dzień, na lato, wiele kieszeni, szorty dla mężczyzn, na lato, krótkie spodnie, luźne spodnie, męskie spodnie plażowe, szorty z bawełny i lnu dla chłopców, jednokolorowe, sportowe szorty, męskie, średnie spodnie, bermudy, szorty 3/4, męskie spodenki cargo, modne, z zamkiem błyskawicznym, na czas wolny, krótkie spodnie, na lato, wiele kieszeni