SKU: B08PPCQW7P
Dostępność: W magazynie
115,23zł 174,86zł

Dostępne opcje

Gainsera Zimowe buty ochronne kobiety mężczyźni stalowe noski czapka buty robocze z ciepłą podszewką futra buty ochronne trampki za kostkę pluszowe buty robocze - B08PPCQW7P

  • Uniwersalny i łatwy w użyciu: uwodzicielski wygląd sprawia, że nadaje się zarówno do użytku w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, nadaje się do logistyki, przemysłu motoryzacyjnego, mechaników, stolarzy, prac ogrodowych itd. (każde miejsce pracy, które można pomyśleć, że można udać)

  • Stalowe noski Anti-Shock: Buty ochronne ze stalowym noskiem zgodnie z europejskim standardem mogą wytrzymać 200 ± 4 J i kompresować do 15000 N. Minimalizują uszkodzenia spowodowane upadkiem lub upadkiem.

  • Oddychający i dezodorant: dobrej jakości materiał wierzchni i odprowadzająca wilgoć wyściółka z siateczki zapewniają maksymalną cyrkulację powietrza i oddychalność w celu uniknięcia nieprzyjemnego zapachu stóp.

  • Nadaje się na wszystkie okazje: Dzięki stylowemu wzornictwu można brać udział w wielu aktywnościach bez konieczności zmiany butów po pracy.

  • Wszechstronne zastosowanie: niezawodne buty ochronne do pracy na świeżym powietrzu, do pracy w przemyśle ciężkim, dla fanów turystyki lub do odzieży rekreacyjnej.