SKU: B097BVBYF8
Dostępność: W magazynie
107,09zł 152,36zł

Dostępne opcje

JIAJIALE Męskie kapcie z pianki z pamięcią kształtu przytulne zimowe ciepłe domowe chodaki wsuwane buty z elastyczną taśmą wsparcie łuku trwała antypoślizgowa podeszwa z grubą pianką do jogi do wewnątrz na zewnątrz zielone 48 - B097BVBYF8

  • Większa przestrzeń na palcach: podnieśliliśmy palec tych męskich kapci, aby zapewnić Ci wystarczająco dużo miejsca do rozciągnięcia. Dzianinowa cholewka poprawia oddychalność, dzięki czemu stopy nie będą odczuwać dyskomfortu podczas chodzenia.

  • Ciepła wełniana podszewka: te męskie modne kapcie w stylu mokasyny z ciepłą wełną podszewką zapewnią Ci ciepło przez cały dzień. Przylegająca do tyłu pięta lepiej dopasowuje się do stóp, dzięki czemu nie spadnie łatwo.

  • Trwała i gruba podeszwa: ta wygodna podeszwa z kapciami składa się z dwuwarstwowej miękkiej pianki do jogi o wysokiej gęstości, która nigdy nie stanie się płaska, jest wygodna w towarzystwie, a trwała warstwa dolna z kreatywnym antypoślizgowym wzorem jest nie tylko piękna, ale także nie ślizga się łatwo.

  • Ultramiękka pianka z pamięcią kształtu może lepiej pasować do stóp, dzięki czemu czujesz się jak wchodzić na chmury, zapewniając najwyższy poziom komfortu. Gruby podparcie łuku może zmniejszyć nacisk na ciało i pozwolić ci się zrelaksować.

  • Takie wygodne i lekkie kapcie mogą lepiej dbać o Twoje stopy i są najlepszym wyborem na prezent na zimną pogodę. Mamy sześć kolorów do wyboru, czarne, szare, khaki, gree, brązowe, niebieskie.