SKU: B08L7246QK
Dostępność: W magazynie
193,85zł 252,52zł

Dostępne opcje

Kobiety mężczyźni buty do biegania sportowe trampki powietrzne amortyzujące codzienne chodzenie siłownia jogging fitness sportowe trampki - B08L7246QK

  • 1. Doskonałe materiały: Wysokiej jakości gumowe podeszwy i poduszki powietrzne, dzianinowe wierzchnie, oddychająca miękka siatka. Drobno szyte dla trwałości.

  • 2. Sportowa poduszka powietrzna: idealne połączenie poduszki powietrznej i gumowej podeszwy, ergonomii, doskonałej amortyzacji, zapewnia wsparcie stóp i ochronę podczas uprawiania sportów rekreacyjnych.

  • 3. Ultralekka: Dzianinowa cholewka, oddychająca i miękka siatka zapewnia oddychalność, utrzymuje stopy suche i wygodne, a jednocześnie lekkie i bardziej pewne!

  • 4. Moda na co dzień, sprytny design jest bardziej modny i piękny. Opływowe wzornictwo jest nie tylko bardziej widoczne w sporcie, ale także najlepszym wyborem w czasie wolnym.

  • 5. Odpowiednie miejsce: Nadaje się do wszelkiego rodzaju sportów i codziennego noszenia, takich jak siłownia, bieganie, spacery rekreacyjne, sport, podróże, aktywności na świeżym powietrzu, wędrówki, kemping itp. Lekkie buty i oddychające materiały zapewniają suchość i wygodę po treningu, zapewniając maksymalną pomoc w codziennym życiu życia!