SKU: B093VJTXDK
Dostępność: W magazynie
89,55zł 132,99zł

Dostępne opcje

MęSka Koszulka Z Grafiką 3D Z Nadrukiem Letnim I LuźNym Nadrukiem Zestaw GarnituróW I SzortóW Modny Zestaw TopóW I SzortóW - B093VJTXDK

 • Jeśli chcesz, aby była trochę luźna, wybierz rozmiar 1-2 większy. Zmierz się i zapoznaj się z TABELĄ ROZMIARÓW na lewym obrazku, a nie tabelą rozmiarów .

 • Materiał: wykonany z wysokiej jakości poliestru i bawełny, średniej grubości, miękki, wygodny i dobrze przepuszczający powietrze, niesamowity ze stylowym wyglądem, super modny wygląd.

 • Technologia druku cyfrowego nigdy nie zniknie. Modny wzór, zaawansowana technologia druku cyfrowego z atramentem środowiskowym, bardziej przejrzysty i nie blaknie łatwo.

 • Odpowiednie: ładne prezenty dla mężczyzn i chłopców. Nadaje się do codziennego noszenia, wakacji, wylegiwania się i wędrówek. Nadaje się na wiosnę, lato.

 • Można prać w pralce, normalna procedura, nie wybielać, nie czyścić chemicznie.

 • Letnie wygodne męskie spodenki z krótkim rękawem

  Cechy i okazje:
  Wykonane z wysokiej jakości poliestru i bawełny, miękkie, wygodne i dobrze przepuszczają powietrze.

  Cechy:
  Odpowiedni dla zwykłych i indywidualnych chłopców, mężczyzn. Doskonały do codziennego noszenia, uprawiania sportu, podróży, wylegiwania się i wędrówek.
  Ten swobodny zestaw bardzo odpowiedni na wiosnę i lato

  Modny i fajny wzór, zaawansowana technologia druku cyfrowego z atramentem środowiskowym, bardziej przejrzysty i Nie blaknie łatwo, krótki rękaw, niesamowity ze stylowym wyglądem, super modny wygląd.

  Uwaga:
  1. jasność światła może prowadzić do różnicy między rzeczywistym kolorem a obrazami pokazanymi na Ekran.
  2. Umyj go ręcznie w zimnej wodzie, powiesić do wyschnięcia w cieniu, zabronić wybielania.
  3.Ręczny pomiar będzie miał rozbieżność około 1-3 cm.