SKU: B08B92BDVN
Dostępność: W magazynie
235,44zł 296,06zł

Dostępne opcje

MOROTAI Męskie krótkie spodenki sportowe Nkmr High Performance Shorts 3.0 - B08B92BDVN

  • ✅ Swoboda ruchu: optymalna cyrkulacja powietrza dzięki laserowym elementom w kroku, podczas uprawiania sportu działa przyjemnie regulująco temperaturę. Spodnie sportowe zapewniają optymalną swobodę ruchów i nadają się do wszystkich rodzajów fitness.

  • ✅ Markowa jakość: spodnie sportowe przekonują swoją wyjątkową jakością, która odzwierciedla komfort noszenia i trwałość. Szorty są używane przez sportowców do treningu siłowego, biegania i w czasie wolnym.

  • ✅ Ergonomiczny krój: elastyczny ściągacz zapewnia większą swobodę ruchów podczas treningu. Wysokiej jakości spodnie do biegania marki MOROTAI, etykieta fitness dla wszystkich sportowców, którzy chcą poczuć pewną różnicę.

  • ✅ Wyjście na kabel: wysokiej jakości spodnie do fitnessu umożliwiają sportowcom trening bez rozpraszania się dzięki zintegrowanym otworom na kabel. Przemyślane wzornictwo zapewnia najlepszą wydajność sportowców dla sportowców.

  • ✅ Athletyczne wzornictwo: ponadczasowe, stylowe sportowe wzornictwo męskich szortów o geometrycznym kroju. Wbudowane elementy odblaskowe zapewniają lepszą widoczność w ciemności.

  • Morotai NKMR wysokiej jakości krótkie spodenki sportowe 3.0 są wykonane w 97% z poliestru, 3% z elastanu. Optymalne dopasowanie dzięki ściągaczowi ze ściągaczem, stoperom i elastycznym paskiem. Oddychający materiał z laserowo wyciętymi detalami w kroku i w obszarze obszycia zapewnia optymalną cyrkulację powietrza. Funkcjonalna konstrukcja z geometrycznym krojem i bocznymi paskami odblaskowymi. Inteligentne detale, takie jak małe, ukryte kieszenie i duże kieszenie boczne z podszewką z siateczki i wodoszczelnym zamkiem błyskawicznym. Dostarczany rozmiar XL w czarnym kolorze.